SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/013 | 4027 Debrecen, Vénkert u. 2.

Intézmény logo

Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. máj. 17.


DSZC Kereskedelmi

  „DSZC nagykövet leszek!”

  A Debreceni Szakképzési Centrum idén újra meghirdette „DSZC nagykövet leszek”-pályázatát, melyre Vargyas Ákos Erhard 10. b osztályos tanulót iskolánk DÖK-elnöke, Czeglédiné Balogh Beáta tanárnő kérte fel.

  „DSZC nagykövet leszek!”

  Ákos elmondta, érez magában elhivatottságot, hogy iskolánkat, és az iskolánkban tanulható szakmákat népszerűsítse. A közösségi tartalomkészítés nagy kreativitást és „ötletelést” igényel, így ehhez osztálytársai is felajánlották segítségüket. A fiatalokat, pályaorientáció előtt állókat szeretnék elsősorban megszólítani, így az általuk leginkább követett „TikTok” felületén fogják az iskola eseményeiről tájékoztatni a követőket.

  Városi rendezvényeken személyesen is szívesen ismerteti majd az iskolánkban folyó képzéseket, illetve ezeken jelenlétével képvisel minket. Elmondta, már vannak ötleteik, hogy bemutassák, milyen a szakképzésben tanulni, és milyen jó lehetőségeket tartogatnak számunkra a kereskedelmi illetve vendéglátós szakmák.

  Köszönjük, Ákos, hogy ezt a megtisztelő címet viseled egy éven át! 😀

  GALÉRIA

  DSZC Nagykövet

  VargyasÁkosDSZCnagykövet.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumba látogatott a 9.b osztály

  A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumba látogatott a 9.b osztály

  Osztálykirándulást gyanánt Budapesten a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumban járt a 9.b osztály, ahol láttak többek között berendezési tárgyakat, kereskedelemhez és vendéglátáshoz kapcsolódó eszközöket, használati tárgyakat, régi berendezett konyhát is.

  2024. jún. 14.


  DSZC Kereskedelmi, Kósa Kitti 9.b osztályos tanuló

  Németországi Erasmus – programunk 15 éves évfordulóját ünnepeltük

  Németországi Erasmus – programunk 15 éves évfordulóját ünnepeltük

  Ünnepi esemény részesei lehettünk 2024. június 7-én, amikor németországi Erasmus pályázati partnereinket láttuk iskolánkban vendégül.

  2024. jún. 14.


  DSZC Kereskedelmi

  Csillagászati előadáson jártunk

  Csillagászati előadáson jártunk

  Június 5-én a Kölcsey Központ Nagytermében A Föld testvérei - Bolygók a naprendszerben címmel izgalmas előadást hallgattunk meg. A bemutató 10 órakor kezdődött.

  2024. jún. 11.


  DSZC Kereskedelmi, Bujdosó Anna 9.a osztályos tanuló


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola

  4027 Debrecen, Vénkert u. 2.

  Telefon: +3652/413-113, +3652/413-255 (Iskolai ügyintézés)

  E-mail: kereskedelmi.debrecen@gmail.com

  OM azonosító: 203033/013

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002422


  2024Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola